O NAS

Hotel Orbis 2 to rodzinny hotel. Po raz pierwszy został otwarty w 1998 roku i odnowiony kilka razy wyższe normy naszych stałych gości.

Kilka lat temu pojemność została zwiększona i obecnie mamy 31 pokoi z 68 łóżkami. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego mieszkania, które spełnia 3-gwiazdkowe standardy. Nasi goście mogą swobodnie korzystać z Wi-fi w całym hotelu. Nasz miły personel sprawi naszym gościom pobyt prawdziwa przyjemność.

Medziugorje następnym razem zapłacić nam wizytę!

MEDZIUGORJE

Medziugorje jest dziś jednym z najpopularniejszych sanktuariów maryjnych, ale w latach 70. to było jak inne wioski Hercegowiny. Ludzie szukali szczęścia w dalekich krajach pozostawiając gokarty dla niektórych lepszych czasów.

Ale kiedy grupa dzieci w czerwcu 1981 był świadkiem pierwszej Marian Objawienie rząd komunistyczny próbował słabe światło z góry. Dziś widzimy, że ani oni, ani ostatniej wojny udało się zatrzymać wiadomości maryjne pokoju, otrzymywanych każdego dnia przez pielgrzymów z całego świata.

HERCEGOWINA...

... przyciąga jego nienaruszonej natury, śpiew ptaków i zapach szałwi i wiecznych kwiatów. Historia Hercegowinie jest bardzo długa. Zaczyna się iliryjskich plemion, nadal z Rzymian i kończy słowiańskich plemion w 7. wieku. Bośnia i Hercegowina miała chorwackiej regułę z 12 wieku aż do panowania tureckiego. Hercegowina został nawet nazwany przez jednego z chorwackich władców Herceg Stjepan Vukšić Kosača. Po Turków, Austriaków rządził krajem, a następnie Królestwa Jugosławii i komunistycznej Jugosławii, aż jego niepodległości w latach 90-tych. Krwawa wojna w latach 90. zniszczył ogromną część kraju, ale nie zmniejszają piękno Hercegowinie.

Jeśli chcesz poznać Hercegowina proponujemy odwiedzenie Kravica Wodospady na rzece Tribižat zaledwie 10 km od Medjugorje. To zostawię was bez tchu z jego pięknem i wysokości 28 metrów i szerokości 120 metrów.Stary Most w Mostarze jest również koniecznością. Jest to jeden z najbardziej znanych symboli miasta. Polecamy również odwiedzenie Nature Park Hutovo Blato - unikalny submediterranean bagna bogate w faunę i florę. Hercegowina oferuje szeroką gamę atrakcji długą cały rok. Nasz personel chętnie pomoże Ci poznać ten region.